×
Ürünler Sepete Eklendi
MOTUL

MOTUL 7100 4T 20W50 - 4 LİTRE

1.389,00 TL

Stok Tükenmiş

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Yüksek performanslı motosikletler, yarış motosikletleri, cadde & yol motosikletleri, trail, off-road ve enduro motosikletler için üretilmiştir. 4 zamanlı motora sahip, şanzımanı ayrı veya birlikte yağlanan, kuru ya da ıslak debriyajlı, Euro 2 veya Euro 3 emisyon kurallarına uygun katalitik konvertöre veya egzoz içi hava üfleme sistemlerine sahip motorlarda kullanılabilir. Büyük çift silindirli (cruiser, chopper…) motosikletlerin sıcak iklimlerde kullanımı için uygundur. 

Diğer Kullanımlar: Katalitik konvertörleri olmayan cadde motosikletlerinde, scooterlarda, ATVlerde ve UTVlerde de kullanılabilir.

Standartlar:
 API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
Onaylar: JASO MA2 under N° M033MOT120

Ester Teknolojisi:

- Motor içi sürtünme kayıplarını minimize etmek ve performansı arttırmak için düşük sürtünme katsayısına sahip Ester.
- Aşınmayı engelleyen katkılar içeren ve geliştirilmiş kayma direnci ile daha gelişmiş dişli koruması ve uzun ömrü sağlayan ester sinerjisi. Geliştirilmiş yağ filmi direnci ile yüksek sıcaklık ve yüksek devirlerde %100 sentetik yağlama etkisi 
katalitik konvertörlerin daha iyi işlemesi için optimize edilmiş fosfor ve sülfür içeriği (JASO MA2 < 1200 ppm). Yenilikçi aşınma önleyici katkı maddeleri sayesinde mükemmel vites kutusu koruması sağlar. 

FZG Vites Testi sonuçları: FLS>14ü ile geçmiştir.

FZG (Forschungsstelle für Zahnrader und Getriebebau-Dişli ve Dişli Kutusu Araştırma Merkezi) Testleri sıvı yağların aşınmaya karşı koruma özelliklerini ve yük altında çalışan vites kutuları üzerindeki etkilerini inceler. Bu yağlar, yapılan testler sonucunda başarısız oldukları yük seviyesiyle derecelendirilirler. Failure Load Stage – FLS (başarısız olunan yük seviyesi) FLS 1 (en kötü)den başlar FLS 14(en başarılı) seviyeye kadar çıkar.

Konfor:

JASO (Japanese Automotive Standards Organization – Japon Otomotiv Standartları Birliği) 4 zamanlı motosikletler için özel standartı JASO T903'ü geliştirdi. Bu standartın 3 derecesi mevcuttur: MA, MA1 ve MA2
JASO MA2 standartı kalkışta, ivmelenme sırasında ve sabit sürat ile sürüşlerde etkili sürtünme seviyeleri ile debriyajınızda mükemmel kavrama etkisi sağlar.

Tavsiyeler
:
Yağ Değişimi: Üreticilerin tavsiyeleri ve kişisel kullanım özellikleriniz doğrultusunda yağ değişimlerinizi gerçekleştiriniz. Sentetik ve mineral ürünlerle karıştırılabilir.

Belli modellerinde 20W-50 viskozitesinde yağ kullanılmasını tavsiye eden Harley-Davidson gibi üreticilerin şartnamelerini karşılar. Mükemmel kayma stabilitesi ile motor ve debriyajda üstün koruma sağlar. Vites geçişlerinin mümkün olduğunca yumuşak olmasını sağlar. Ayrıca mükemmel ıslak debriyaj uyumluluğuna sahiptir. 

 

 

Stok Kodu MHP4T20504
Barkod 3374650247427
EAN 3374650247427
Kategoriler 20W-50
Markalar MOTUL
Etiketler MOTUL 7100 4T 20W50 - 4 LİTRE
Kullanım Durumu Yeni

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap