MOTUL 7100 4T 10W40 4 LİTRE

 

 

 

 

Motosikletler için yüksek performans yağı, 100% Sentetik - Ester Yüksek performanslı motosikletler, yarış motosikletleri, cadde & yol motosikletleri, trail, off-road ve enduro motosikletleri için üretilmiştir. 4 zamanlı motora sahip, şanzımanı ayrı veya birlikte yağlanan, kuru ya da ıslak debriyajlı, Euro 2 veya Euro 3 emisyon kurallarına uygun katalitik konvertöre veya egzoz içi hava üfleme sistemlerine sahip motorlarda kullanılabilir. Diğer Kullanımlar:
 Katalitik konvertörleri olmayan cadde motosikletlerinde, scooterlarda, ATVlerde ve mopedlerde de kullanılabilir.Ester Teknolojisi :


- Motor içi sürtünme kayıplarını minimize etmek ve performansı arttırmak için düşük sürtünme katsayısına sahip Ester.
- Aşınmayı engelleyen katkılar içeren ve geliştirilmiş kayma direnci ile (kesiklik yapmayan) daha gelişmiş dişli koruması ve uzun dişli ömrü sağlayan ester sinerjisi.
Geliştirilmiş yağ filmi direnci ile yüksek sıcaklık ve yüksek devirlerde %100 sentetik yağlama etkisi. 
Son emisyon yönetmelikleri doğrultusunda katalitik konvertörlerin daha iyi şekilde işleyebilmesi için düşük fosfor ve sülfür içeriği. JASO MA 2
 onayı ile ıslak debriyajların kalkış anında, hızlanma ve son süratte bile mükemmel kavrama yapmasını garanti eder. Vites geçişlerini kolaylaştırır.%100 sentetik 4 zamanlı ester teknolojili motor yağı. Belli modellerinde 10W40 viskozitesinde yağ kullanılması gerektiğini belirten SUZUKI, KAWASAKI ve YAMAHA gibi üreticilerin şartnamelerini karşılar. Mükemmel kayma stabilitesi (kesiklik yapmama) ile motor ve debriyajda üstün koruma sağlar.

API Standartlar: API SL/SJ/SH/SG
JASO Standartlar: JASO MA M033MOT052

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

MOTUL 7100 4T 10W40 4 LİTRE

Aynı Gün Kargo

100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Orjinal Ürün

%100 orjinal ürün garantisi

  • Marka: MOTUL
  • Ürün Kodu: MHP4T10404-568
  • Stok Durumu: 5
  • 299,90TL
  • Vergiler Hariç: 254,15TL

Etiketler: MOTUL 7100 4T 10W40 4 LİTRE


E-Ticaret Entegrasyonları