TOTAL QUARTZ İNEO ECS 5W30 4 LİTRE

 

 

Yeni nesil Low SAPS teknolojili, özellikle PEUGEOT ve CITROEN motorları için geliştirilmiş motor yağıdır. Yüksek teknolojisi sayesinde yakıt tasarrufu sağlar, Dizel Partikül Filtreleri gibi kirlilik önleyici sistemlerin fonksiyonlarını optimize eder.

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30, ikinci nesil Yakıt Ekonomi özellikli yağdır. Tüm dizel motorlarda kullanılabilir (Eski veya yeni nesil). Aynı zamanda benzinli motorların çoğu için de uygundur.

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30, Dizel Partikül Filtresinin ve bunun gibi diger sistemlerin fonksiyonel çalısabilmesi için çok önemlidir.

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30, tüm mevsimlerde en zor kosullardaki (otoyol, yogun sehir içi akısı...) beklentileri karsılar.

ULUSLARARASI SINIFLANDIRMALAR

 

ACEA : ACEA C2

ÜRETİCİ ÖZELLİKLERİ

Approved :

PSA : PSA B71 2290

Suitable for :

FIAT : FIAT 9.55535-S1

TOYOTA : TOYOTA

IVECO : 18-1811

 

Daha uzun ömürlü partikül filtreleri: Partikül filtrelerinin erken tıkanmasını önleyerek takviye etkisi yapar, ömrünü uzatır. (Diğer yağlara oranla %50 daha az metal bileşeni içerir).

Yakıt Tasarrufu: İlk çalışma esnasında %6 ya varan, ACEA referans yağına kıyasla ortalamada 3% yakıt tasarrufu sağlar (Testler Citroen C4 1.6 HDi aracıyla yapılmıştır).

Çevre koruması: ECS_Emisyon Kontrol Sistemi: CO2 emisyonlarının ve kirletici emisyonların azalmasını saglar. Dizel Partikül Filtresinin verimliligini artırmanın yanı sıra yakıt tüketiminin azalması, CO2 emisyonlarının düsmesine sebep olur, düsük fosfor oranı sayesinde mükemmel koruma sağlayarak NOx emisyonunu azaltır.

Motor temizliği ve koruması:Deterjan ve dispersan katkılarıyla kurum ve çamur oluşumunu önleyerek, üstün motor temizliği sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TOTAL QUARTZ İNEO ECS 5W30 4 LİTRE

Aynı Gün Kargo

100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Orjinal Ürün

%100 orjinal ürün garantisi

  • Marka: TOTAL
  • Ürün Kodu: TQI5304-1098
  • Stok Durumu: 14
  • 159,90TL
  • Vergiler Hariç: 135,51TL

Etiketler: TOTAL QUARTZ İNEO ECS 5W30 4 LİTRE


E-Ticaret Entegrasyonları