MOTUL MARİNE TECH 4T 25W40 - 1 LİTRE-NMMA FC-W

 

 

Bu yeni yağ, API SL ve NMMA FC-W standartları talep edilen ve 25W-40

seviyesi tavsiye olunan tüm motorlar için ve özellikle de Mercury Verado / Mercruiser motorlarına uygundur.

 

4 zamanlı içten ve dıştan takma motorlar için geliştirilen yeni yağ ile Marin serisi tamamlanıyor. Bu yeni yağ ile Motul, her tür araç için “yağ uzmanı” statüsünü güçlendirdi.

MARINE TECH 4T 25W-40 motor yağı, içten ve dıştan takma motorlar için özel olarak formüle edilmiş 4 zamanlı Technosynthese® tip bir yağdır. Daha iyi motor koruması ve daha uzun ömür için güçlendirilmiş bir sentetik baza sahiptir. Deniz motorlarının soğutması yakın çevrelerinden (göller, nehirler, deniz ...) aldıkları soğuk su vasıtası ile gerçekleştiğinden, kara motorlarına göre daha düşük sıcaklıklarda çalışırlar. Bu motorların tam yük altında ve düşük sıcaklıklarda çalışması piston veya bujiler gibi bazı motor parçalarında önemli ölçüde tortu/kirlenme oluşmasına neden olabilir.

Bu nedenle, MARINE TECH 4T 25W-40 yağı, son nesil teknolojiler ile formüle edilip üretilmektedir. Motor temizliğini sağlayıp kirlenmeyi azaltmak ve bununla beraber tuzlu bir ortamda oluşacak korozyonu önlemek için, içeriğindeki deterjan ve dispersanlar deniz uygulamaları için en etkin şekilde kullanmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Viskozitesi ile de tüm çalışma sıcaklıklarında aşınmaya karşı daha iyi direnç sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

MOTUL MARİNE TECH 4T 25W40 - 1 LİTRE-NMMA FC-W

Aynı Gün Kargo

100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Orjinal Ürün

%100 orjinal ürün garantisi

  • Marka: MOTUL
  • Ürün Kodu: MMT2540-7804
  • Stok Durumu: 6
  • 85,00TL
  • Vergiler Hariç: 72,03TL

Etiketler: MOTUL MARİNE TECH 4T 25W40 - 1 LİTRE-NMMA FC-W


E-Ticaret Entegrasyonları