VALVOLİNE MAXLİFE 10W40 4 LİTRE

 

 

MaxLifeTM Motor Oil SAE 10W-40 Motor ömrünü uzatmak için ekstra malzemeler içeren ilk formül - Eskime sürecini yavaşlatarak, yüksek kilometreli motorlara yeniden hayat veren sentetik harman motor yağı.

Sızıntı önleyiciler ve temizlik maddeleri gibi özel katkılarla, MaxLife motor yağları motorların daha uzun bir süre daha iyi çalışmasına yardım etmek için kritik parçalara yeniden hayat verir. Lubricants World* tarafından 'Yılın Ürünü' seçilen MaxLife motor yağı, motor ömrünü iyileştiren benzersiz bir Valvoline ürünüdür

Onaylar / Performans Seviyeleri

SAE 10W-40 API: SM, SN, CF ACEA A3/B4-10

Uygulamalar

Turboşarjörlü veya turboşarjörsüz dizel, benzinli ve LPG'li motorları olan binek araçları ve kamyonlar için. Motoru 100.000 km'nin üzerinde binek araçları ve hafif kamyonlar için. Daha düşük kilometreli araçlarda da kullanılabilir. MaxLife antika arabalar için uygun değildir.

Özellikleri ve Faydaları

 Özel Çok ÖmürlüTM katkı maddeleri Motor arızalarının 4 büyük nedeniyle mücadele edin: sızıntılar, birikintiler, çamur ve sürtünme. Yağ tüketiminde düşüş Özel sızıntı önleyiciler eski motorların yüksek yağ tüketimini azaltmaya -- ve hatta durdurmaya -- yardımcı olur. Saklama kontrolü Ekstra temizlik maddeleri, yanma haznesinde ve turboşarjörlerde birikinti oluşumunu azaltır. Koruyucu kullanın Benzersiz sürtünme değiştiricileri, ileride oluşabilecek aşınmaları önler.

Volatilite Düşük volatilite daha az yağ tüketimi sağlar. Soğuk başlatma Özel kimyasallarla temiz tutulan bir motor sayesinde soğuk havalarda kolay başlatma TüV Nord sertifikası Bağımsız Alman Enstitüsü: TüV (Technischer Uberwachungsverein) tarafından 2007 yılında onaylanmıştır Uzatılmış motor ömrü Özel sızıntı önleyiciler ve temizlik maddeleri ile, MaxLife motor yağları motor ömrünü uzatmak için motordaki kritik parçalara yeniden hayat verir. Sektörün önde gelen dergilerinden Lubricants World tarafından Yılın Ürünü olarak seçildi.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

VALVOLİNE MAXLİFE 10W40 4 LİTRE

Ücretsiz Kargo

Bu ürün 35 tl üzeri ücretsiz kargo için uygundur

Orjinal Ürün

%100 orjinal ürün garantisi

  • Marka: VALVOLİNE
  • Ürün Kodu: VML10404-1166
  • Stok Durumu: 3
  • 148,50TL
  • Vergiler Hariç: 125,85TL

Etiketler: VALVOLİNE MAXLİFE 10W40 4 LİTRE


E-Ticaret Entegrasyonları