MOTUL 7100 4T 10W50 4 LİTRE

 

Uygulama: Motor Yağları
Motor Tipi: 4-Zamanlı
Kalite: %100 Tam Sentetik
Ürün Yelpazesi: Motosiklet
Viskosite: 10W50
API Standartlar: API SL/SJ/SH/SG
JASO Standartlar: JASO MA M033MOT052
Ester teknolojisine sahip %100 Tam Sentetik motor yağı. Hemen hemen tüm motosiklet üreticileri tarafından tavsiye edilen standart viskosite derecesi. Yırpranma ve yırtılma önleyici katığı sayesinde mükemmel vites koruması ve ömrü. 

Ester teknolojisine sahip %100 Tam Sentetik motor yağı. Özel viskosite derecesi benzin seyrelmesini engeller, yağ tüketimi azaltır ve yumuşak vites geçişleri sağlar. 

Motosikletler için yüksek performans yağı 100% Sentetik - Ester. Yüksek performanslı motosikletler, yarış motosikletleri, cadde & yol motosikletleri, trail, off-road ve endure motosikletleri için üretilmiştir. 4 zamanlı motora sahip, şanzımanı ayrı veya birlikte yağlanan, kuru ya da ıslak debriyajlı, Euro 2 veya Euro 3 emisyon kurallarına uygun katalitik konvertöre veya egzoz içi hava üfleme sistemlerine sahip motorlarda kullanılabilir. SAE 10W50 viskozitesinde yağ kullanımı gerekenDUCATI, KTM, BMW modellerinde kullanılması üreticiler tarafından tavsiye edilir. 

Diğer kullanımlar: Katalitik konverteri olmayan cadde motorları, scooterler, ATVler ve UTVlerde kullanılır.

Ester Teknolojisi :

- Motor içi sütünme kayıplarını minimize etmek ve performansı arttırmak için düşük sürtünme katsayısına sahip Ester .
- Aşınmayı engelleyen katkılar içeren ve geliştirilmiş kayma direnci ile (kesiklik yapmayan) daha gelişmiş dişli koruması ve uzun ömrü sağlayan ester sinerjisi.
Geliştirilmiş yağ filmi direnci ile yüksek sıcaklık ve yüksek devirlerde %100 sentetik yağlama etkisi. 
Son emisyon yönetmelikleri doğrultusunda katalitik konvertörlerin daha iyi şekilde işleyebilmesi için düşük fosfor ve sülfür içeriği. 

JASO MA 2
 onayı ile ıslak debriyajların kalkış, hızlanma ve son süratte bile mükemmel kavrama yapmasını garanti eder. Vites geçişlerini kolaylaştırır. Belli modellerinde 10W50 viskozitesinde yağ kullanlıması gerektiğini belirten KTM veTRIUMPH gibi üreticilerin şartnamelerini karşılar. Mükemmel kayma stabilitesi ile (kesiklik yapmayan) motor ve debriyajda üstün koruma sağlar. Vites geçişlerinin mümkün olduğunca yumuşak olmasını sağlar. Ayrıca mükemmel ıslak debriyaj uyumluluğuna sahiptir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

MOTUL 7100 4T 10W50 4 LİTRE

Ücretsiz Kargo

Bu ürün 35 tl üzeri ücretsiz kargo için uygundur

Orjinal Ürün

%100 orjinal ürün garantisi

  • : 3045
  • Marka: MOTUL
  • Ürün Kodu: MHP4T10504-570
  • Stok Durumu: 5
  • 279,95TL
  • Vergiler Hariç: 237,25TL

Etiketler: MOTUL 7100 4T 10W50 4 LİTRE


E-Ticaret Entegrasyonları